Naujausias spektaklis

Stebuklinga ir magiška senio niurzglio gyvenimo istorija vaikams nuo 4 metų

pagal Džanio Rodario apysaką-pasa…Artimiausia premjera

Interaktyvus judesio spektaklis 0-3 metų vaikams (ne daugiau nei 20-čiai mažylių)

 

Idėjos autorė ir re…

Profesionalaus meno festivalyje Gargžduose teatro diena patikėta šiauliečiams

Šį ketvirtadienį, spalio 8-ąją, Valstybinio Šiaulių dramos teatro trupė svečiuosis Gargžduose, kur vyksta profesionalaus meno festivalis „Keturių vandenų kraštas“. Pavadinimas siejamas su keturiais Klaipėdos rajone esančiais vandens telkiniais: jūra, Kuršių mariomis, Minijos upe ir Kapstato ežeru. Jų analogija tapo šokis, teatras, kinas ir muzika.

 

Gargždų kultūros centro Meno skyriaus projektų ir šio festivalio vadovės Ievos Jašinskienės teigimu, renginys bus didesnis, nes kino, teatro, šokio ir muzikos sintezė pakeitė aštuonerius metus vykusį tradicinį Gargždų kultūros centro dainuojamosios poezijos ir autorinės kūrybos festivalį „Skambant gitarai“.

 

Teatro diena planuojama spalio 8-ąją. Tądien Gargždų kultūros centre Valstybinis Šiaulių dramos teatras pristatys du spektaklius: 11 val. spektaklį mažiesiems „Mikė“ ir 18 val. suaugusiesiems „Dibukas“.

 

Smagiausios Mikės Pūkuotuko ir jo draugų istorijos Paslaptingoje Girioje atgijo nuotaikingame Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektaklyje „Mikė“, kurį režisavo Algimantas Pociūnas. Neprilygstamasis Mikė ir jo ištikimieji draugai – Paršelis, Triušis, Tigras, Asiliukas Nulėpausis ir išmintingoji Pelėda – leidžiasi į daugeliui gerai žinomus, bet niekada neatsibostančius nuotykius. Spektaklyje skamba daug juoko, muzikos ir linksmų Mikės eiliuotų dainelių.

 

Muzikinė dviejų dalių meilės istorija „Dibukas“ spektaklis-sakmė, paremta žydų tautosaka, mistika ir giliu psichologiškumu. Turtingas pirklys nori ištekinti savo dukterį Lėją už pasiturinčio ir išvaizdaus jaunuolio, nepaisydamas merginos jausmų dingusiam mylimajam ir jaunystės draugui duoto pažado, kad jų vaikai susituoks. Mylimasis Chonenas į miestą netikėtai grįžta vestuvių išvakarėse, įvaldęs mistines Kabalos galias. Visus planus apverčia mįslinga jaunuolio mirtis ir dar paslaptingesnis Lėjos negalavimas. Dvi mylimųjų sielos apsigyvena viename kūne, kad galėtų būti kartu amžinai. Tėvas susirūpina, kokia liga įsimetė į dukters kūną, ir kreipiasi pagalbos į rabiną. Amžinas klausimas: meilė – tai dovana, liga ar apsėdimas?

 

2015 m. spalio 5 d.

Valstybinio Šiaulių dramos teatro informacija (pranešimas spaudai)

 

 

 


 

 

« Grįžti atgal | Atnaujinta

Kalendorius

birželio 2018
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Naujienos

Apklausa

Kuri edukacinė programa būtų patraukli moksleiviams?

Balsavimo rezultatai

Loading ... Loading ...
Mus rasite
Valstybinis Šiaulių dramos teatras
Tilžės gatvė 155, Šiaulių m., Šiaulių m. sav.
Įmonės kodas 190755170
teatras@sdt.lt
Naujienlaiškis