Naujausias spektaklis

Stebuklinga ir magiška senio niurzglio gyvenimo istorija vaikams nuo 4 metų

pagal Džanio Rodario apysaką-pasa…Artimiausia premjera

Interaktyvus judesio spektaklis 0-3 metų vaikams (ne daugiau nei 20-čiai mažylių)

 

Idėjos autorė ir re…

Jūsų laiškai

Orinta
2017-12-13
Pamėgau teatrą ne taip jau seniai. O pamėgus greitai ir įsimylėjau. Labai džiaugiuosi, kad netenka važinėti į didesnius miestus ieškoti kokybiškų spektaklių. Jų gausu ir pas mus. Ačiū jums. Jūs išties nuostabūs, jautrūs, kūrybingi, gražūs, ekspresyvūs, entuziastingi ir nuoširdūs. Aktoriai – iš vis, man atrodo, fenomenalūs žmonės. Profesija galbūt sunki, bet iš ties labai vertinga pasauliui.
 

Audra B.
2017-11-12
Noriu padėkoti visam Šiaulių dramos teatro kolektyvui už puikų spektaklį vaikams „Sausio žibuoklės“. Nuotaikingas, pamokantis spektaklis, vaikai buvo sužavėti. Visada malonu apsilankyti šiame
dramos teatre, įstabi aktorių vaidyba, nuoširdumas, įdomūs scenarijai. Didelis ačiū, kad esate.
 

(O gal ir to paties kiemo) Larsė
2017-05-31
Žalia šviesa suspindi spektaklyje, nors jis ir baigiasi. Estetika, subtilumas ir jautrumas užlieja krūtinę, ilgam joje nusėsdami. Ir mokaisi gyventi iš naujo. Mokaisi gyventi iš naujo, kaip ir aktorių – Vlado Baranausko, Sauliaus Eduardo Pauliukonio ir kitų – kuriami personažai Juozo Žibūdos režisuotame spektaklyje ,,Rudens istorija“.
 
Paribys. Gyvenimo paribys, visuomenės paribys, galimybių, jėgų ir sveikatos, reikalingumo, tačiau draugystės – pati branda, branduolys, viršūnė. Taip malonu regėti kuriamą orumą, kai niekas Tavęs nebelaiko oriu, taip malonu girdėti juoką, kai niekas nebesitiki, kad Tu dar gali ir trokšti juoktis, taip malonu žinoti ateities planus, kai jau niekas nebegalvoja, kad tokią Tu gali turėti ir taip malonu suprasti, kad Tu esi saugus, nes reikalingas ir laukiamas.
 
Spektaklyje gvildenami išties paprasti dalykai, dažnai gyvenime virstantys banaliais ar net žiauriais. O gebėti tai pasakoti subtiliai, estiškai ir nebanaliai – štai jau nepaprastumas. O ir pasirinktas neseniai Amžinybėn iškeliavusio Leonardo Coheno muzikinis takelis galutinai užliūliuoja ir belieka tik dūsauti, koks gyvenimas visgi yra gražus ir kaip dažnai pamirštame, kad užslinks ir (nuostabusis) ruduo.
 
Pačios geriausios pasaulyje žiūrovės Larsė ir Trierė
2017-05-15
„Lars von Trier yra pats geriausias režisierius pasaulyje. Iš kur mes tai žinome? Todėl, kad jis pats taip pasakė.“ Taip Markas Brownas, vykstant 62-ajam Kanų festivaliui, dar 2009-aisiais pradėjo
savo straipsnį apie širdgėlos ir sielvarto kupiną režisieriaus kūrinį ,,Antikristas“.
 
Panašus „herojus“ (tik jeigu tai nuskambės kaip komplimentas – labiau pseudolarsas) radosi ir Valstybiniame Šiaulių dramos teatre – režisierius Artūras Areima, atvėręs negirdėtą nematytą proto ir subinkrušystės stebuklą pavadinimu ,,Kasykla“. Kaip giliai, statydamas perspektyvaus lenkų dramaturgo Michalo Walczako pjesę, sugrūdo režisierius Areima alkūnes į tiesiąją ir jos turiniu aptaškė žiūrovams veidus? Šachtiškai giliai. Po pirmos dalies aptuštėjusi salė konstatuoja, kad nereikia, mielas pseudorevoliucionierini režisieriau, laikyti žiūrovo kvailu ir plokščiu nelyginant plekšnė, kuri išsprogdinusi akis žiūrės, kaip aktoriai laužydami save nežinia kokiam tikslui ENTAJĮ kartą tuštinasi arba pildosi vienas kito kūnu, neva vaizduodami vidinę neviltį, neveiksnumą, depresiją dėl mieste išblėsusių perspektyvų. Ir ne giluminis ar paviršinis apsinuoginimas čia baisiausias. Kam apsinuogino Ainio Storpirščio Kaligula, kaip ir aišku. Klausti, kokiam tikslui yra tas ar kitas daiktas Areimos spektaklyje turbūt prasilenktų su visa didžiąja jo „koncepcija“. Areima nesivaržydamas žiūrovui grūda į gerklę savo vidurių turinį.
 
Viename interviu režisierius yra pasakęs: ,,Spektaklis – tarsi kvietimas susimąstyti, ką kiekvienas galime nuveikti, kad miestas, kuriame gyvename, taptų gyvesnis ir konkurencingesnis, kad jo nepaliktų jauni žmonės, nebematantys čia ateities perspektyvų.“ Areimos pjesės pastatymas suponuoja vieną vienintelį atsakymą: pasikrušus šokti į dilgynes ir pašikti. Tą patį rodant entąjį kartą – jau ir nuobodu. Nepaisant kažko gero (galbūt garso ar vaizdo), šis spektaklis – šablonai, pigūs juokeliai, kitų plagijavimas ne geriausiais būdais, tik bandanti pretenduoti į magiškąjį realizmą ar kažką kažkam naujo. Dar daug keramikos reikės apsėdėti režisieriui ir išmokti tvarkytis savo vidurių kasyklose, nes tikiu, kad jose yra nors krislelis meilės teatrui.
Lina
2017-02-11
Ačiū už puikiai praleistą laiką, buvome spektalyje „VARDAN TOS“ – TIKRAI PATIKO. Gerai praleidau laiką. Labai patiko Ingos Norkutės vaidyba.

Vita
2017-01-22
Labai ačiū už puikų spektaklį „Vardan tos“.

Meilė
2016-12-24
Norėčiau perduoti savo patį didžiausią susižavėjimą aktorės Ingos Norkutės vaidyba. Nors, tiesą pasakius, man atrodo, kad ji ne vaidina – ji gyveną herojų gyvenimą. Mažai mane taip yra kas žavėjęs kine ir teatre, kaip žavi ji. Patys stipriausi linkėjimai jai, tegu likimas jai būna palankus ir te neblėsta jos talentas!

Vilija ir Martynas
2016-12-19
Sveikinam Jūsų Teatrą artėjančių švenčių proga! Linkime, kad žiūrovai Jūsų spektakliuose atrastų pamestas tiesas ir pamirštų, kurioje pusėje yra rūbinė! Ačiū už padovanotą šventę gastrolių Palangoje metu! Asmeniškai dideli linkėjimai Monikai Šaltytei!!! Lauksime naujų susitikimų.
Doremis
2016-12-17
Senokai buvau teatre, dabar pasižiūrėjau “Vardan tos…” – nerealiai vaidina aktoriai ir režisierius pasidarbavo. Po tokio patyrimo norisi nueiti dar. Ačiū jums.
Janina
2016-08-26
Palangoje rugpjūčio mėnesį žiūrėjome Jūsų spektaklius. Buvome sužavėti ypač spektakliu „Vardan tos“! Puiki visų aktorių vaidyba, o ypač negalime pamiršti Aurimo Pintulio vaidmens. Sėkmes Jums ir dėkojame už nuostabų atlikimą!
Julita Daunytė
2016-05-28
Puikus spektaklis. Nuostabus aktorių darbas! (aut. pst. „Komivojažieriaus mirtis“)
Rima Tamošiūnienė
2016-05-27
Labai patiko spektalis! (aut. pst. „Komivojažieriaus mirtis“)

Inga Jankuvienė
2016-04-25
Geras spektaklis! (aut. pst. „Vardan tos“).  Labai aktorių kostiumai patiko! Bravo!!!
Loreta Murzaitė
2016-04-24
Buvau. (aut. pst. premjeroje „Vardan tos“). Laaabaiiii patiko. O kaimietė Ona (Eglė Stanišauskaitė)  – super.Vienu žodžiu, aktoriai super!

Scenos kryžius
2016-03-21

Nuoširdžiausi sveikinimai – Jūs patys geriausi ir to net nereikia įrodinėti prizais. Nors malonu ir džiugu dėl Jūsų pergalės. Valio! (pst. Ro­kiš­ky­je vy­ku­sia­me 32-aja­me Lie­tu­vos pro­fe­sio­na­lių teat­rų fes­ti­va­ly­je „Vai­di­na­me žem­dir­biams“ Vals­ty­bi­nis Šiau­lių dra­mos teat­ras ap­do­va­no­tas dviem pri­zais: geriausias spektaklis vaikams „Kaštonė“, o ak­to­rius Ai­das Ma­tu­tis ta­po ge­riau­siu ak­to­riu­mi už Bi­fo vaid­me­nį Ar­tu­ro Mi­le­rio dvie­jų da­lių me­lo dra­mo­je „Ko­mi­vo­ja­žie­riaus mir­tis“ (re­ži­sie­rius Ar­vy­das Le­be­liū­nas) ir Fio­do­ro vaid­me­nį spek­tak­ly­je „Kaš­to­nė“).


Scenos kryžius
2016-03-18

Puikus spektaklis! (pst. apie spektaklį „Komivojažieriaus mirtis“ po gastrolių Vilniuje).

Šis Teatras – visos Lietuvos turtas. Puiki aktorių trupė, stiprus klasikinis repertuaras!


Marina Visockienė
2016-03-14

Nuoširdžiai dėkoju 11 „Bebenčiuko ir laumės“ aktorių komandai už fantastišką nuotaiką!!! Buvo nerealiai smagu išvysti tiek pažįstamų veidų vienoje scenoje:). Jūrate, ypatinga padėka Jums! Tiesiog maudotės Laumės vaidmeny!!! Nomeda, stebint Jus, neįmanoma nesišypsoti, o jau gerb. S.E. Pauliukonio skleidžiamos šilumos užtenka kiekvienam sėdinčiam salėje. Kaip ir mielos, itin jaukios Silvijos. Dalius, Monika, Aurimas, Lina… Bijau kažko nepaminėti, o padėkos esate verti kiekvienas asmeniškai! Lai Jūsų žiūrovams dovanojamas gerumas su kaupu grįžta Jums patiems! P.S. Nemačiusiems šio spektaklio laaabai rekomenduoju!

Marina Visockienė
2016-03-13

Jei kas dar nematėt Šiaulių dramos teatro spektaklio vaikams „Bebenčiukas ir laumė“ laaabai rekomenduojam!!! Ir ne tik vaikams 😉 Seniai taip nuoširdžiai bekvatojau 🙂 Vienuolika fantastiškų aktorių vienoje scenoje – tikras saldainiukas žiūrovams! Ačiū Jums, Monika Šaltyte, Aurimai Žviny, Sauliau Eduardai Pauliukoni, Lina Bocyte, Daliau Jančiauskai, Rolandai Dovydaiti, Nomeda Bėčiūte, o taip pat fantastiškai Laumei – Jūratei Budriūnaitei-Kamrazer!!!


Diana
2016-03-01

„Komivojažieriaus mirtis“ – nepakartojamas spektaklis, sveikinimai šiauliečiams, Jūs nerealūs! (po teatrų festivalio „Žaldokynės kraštas“ Biržuose)

Gediminas Kontrimas

2016-02-21

Buvau dar beveik vaikas, kai pažiūrėjau 1979 metais „Meilės po guobomis“ pastatymą. Dabar, kai jau ėmiau vaikėti, mano gimtųjų Šiaulių teatras į Kauną atvežė šių metų premjerinę „Meilę po guobomis“. Graikų tragedijų lygio dramaturgija, pirmajam Ifraimui Kebotui – Piaulokui nenusileidziantis Juozas Bindokas, pirmąją Abę – Virginiją Kochanskyte gal net pralenkianti Jūratė Budriūnaitė, gera režisūra, scenos vaizdas ir muzika – ko daugiau žmogui reikia?! Po spektaklio girdėjau tik teigiamus žiūrovų vertinimus. Jų ir savo vardu ir sveikinu visą spektaklio kūrybinį kolektyvą!


Saulius
2016-02-21

Žiūrėjau „Meilę po guobomis“ Kaune. Rimtas kūrinys ir gerai atliktas. Kūrybinės sėkmės šiam kolektyvui ir žiūrovams daugiau tokių spektaklių.


Jūratė Bagdonaitė-Žukauskė
2016-02-14

Šiandien buvau teatre ir žiūrėjau KAŠTONĘ. Nežiūrint to, kad spektaklis vaikams ir visai šeimai, nuėjome grupelė pagyvenusių suaugusiųjų. Spektalis labai patiko. Rekomenduoju jį visiems pagyvenusiems suaugusiesiems, vaikystėje mačiusiems multiplikacinį filmuką KAŠTONĖ, visiems, skaičiusiems ir pamilusiems A. Čechovą. Šis šiauliečių pastatymas Jums padės pažvelgti į kūrinį naujomis akimis, patirsite naujų ir ilgam įsimintinų įspūdžių. Lenkiu galvą prieš aktorių vaidybą ir visų kūrėjų indėlį į šiuolaikinę KAŠTONĖS versiją! 


Sigitas Kancevičius
2016-02-14

Šeštadienis buvo fantastiškas. Skaudvilės ir Baltrušaičių bendruomenių bei Batakių bibliotekos skaitytojų teatrų aktoriams suorganizavau kelionę į Šiaulius…  Šios kelionės vinis buvo ekskursija po Šiaulių dramos teatrą. Ekskursiją vedė mano kursiokė, kuri jau 25 metus dirba šiame teatre. Tai aktorė Nomeda Bėčiūtė, kuri parodė visus teatro užkulisius, vaizdingai papasakojo apie tai, kaip gimsta spektakliai, atskleidė profesinių paslapčių, davė naudingų patarimų. Tauragės krašto aktoriai buvo sužavėti tuo, ką pamatė, ir liko labai dėkingi energingai, šmaikščiai ekskursijos vadovei.

Po pusantros valandos vykusios ekskursijos, tiksliau, paskaitos, iki spektaklio pradžios dar buvo laiko. Tai vieni apsilankėme Fotografijos galerijoje, kiti vaikštinėjo alėja, treti užsuko į kavinę. 18 val. visi jau sėdėjome teatro žiūrovų salėje. Spektaklis „Duonkepio žmona“ sužavėjo savo nuoširdumu, dvasingumu, įdomia režisūra ir, žinoma, įtaigia aktorių vaidyba. Mūsų mėgėjams aktoriams tai buvo irgi puiki pamoka. Esu tikras, kad tokios išvykos yra TIESIOG BŪTINOS…


Ričardas Jakutis
2016-01-23

Džiugu, kad gali apsistoti Šiauliuose – tai dramaturgijos klasiko Arthuro Millerio „Komivojažieriaus mirtis“ ir pagrindinio veikėjo Lomeno įkūnytojas aktorius Antanas Venckus. Darbas vertas Auksinio scenos kryžiaus.


Rima Pociūtė
2015-12-07

Pažiūrėjau Šiaulių valstybinio dramos teatro MEILĘ PO GUOBOMIS. Įspūdingas spektaklis – dėl Jūratės Budriūnaitės, Juozas Bindoko, Aido Matučio, Rolando Dovydaičio, Daliaus Jančiausko vaidmenų. Įdomus, neįprastas Europoje žinomos kompozitorės  Antye Greie-Ripatti darbas, į kurią „išdrįso“ kreiptis režisierius Paulius Ignatavičius, labai netikėti scenografijos (Goda Palekaitė) „sprendimai“. „Vaidyba atvirais nervais“, manau, spektaklis TIKRAI pretenduos į žiūrovų simpatijų prizas. Svarbiausia, manau, kad pats teatras patenkintas premjera.


Sandra Dalbokienė
2015-11-10

Spalio mėnesį lankėmės Šiauliuose, aplankėme ir Dramos teatrą. „Geismų tramvajus“ labai patiko, puiki aktorių Ingos Jarkovos ir Rolando Dovydaičio vaidyba. Puikus pastatymas, ilgas spektaklis, na, ir gerai, bet neprailgo nė trupučio. Puikiai vaidino ir kiti aktoriai. Žiūrėčiau dar kartą… Vaikams patiko spektaklis „Kaštonė“. Malonu atsiminti. Dėkojame už nuostabias akimirkas.


Jolanta
2015-11-08

Šiandien Panevėžyje žiūrėjau Jūsų spektaklį „Nora“. Labai norėčiau Jums padėkoti už fantastišką spektaklį, nuostabią vaidybą. Tokio profesionalumo ir tokio aukšto lygio spektaklis, kad sunku ir žodžiais perteikti man savo emocijas. Ačiū Jums labai!!!


Vaida Janušonytė
2015-10-03

Šiandien teko galimybė pamatyti J. Vaitkaus režisuotą spektaklį pagal J. Tumo-Vaižganto ,,Nebylį“. Ir drąsiai galiu teigti, jog tai daug daugiau nei kūrinio inscenizacija. Seniai išėjusi iš spektaklio sunkiai rankiojau žodžius. Ne veltui tiek publikos palankumo sulaukęs dėl scenografijos ir aktorių vaidybos, jis pakerėjo emocingumu. Atrodo, J.Tumas -Vaižgantas savo kūrinyje aprašo gyvenimiškas istorijas, kurios šįvakar virto beprotišku skausmu, ir tapo tokios savos. Primygtinai siūlau pamatyti, kol yra galimybė.


Dalia Stankevičienė
2015-06-07
„Geismų tramvajų“ jau pažiūrėjome, spektaklis ilgokas, bet patiko.
Vaida
2015-06-01
Senai spektaklyje verkiau. Tai atsitiko su „Kaštone“. Ačiū už nuostabų spektaklį.
Augustė Andrašiūnaitė
2015-04-03
Spektaklis „Nebylys“ man paliko didžiulį įspūdį. Viskas buvo suderinta ir gražu. Nuostabūs aktoriai! Ir nuostabiai praleistas laikas !

Rasa Kaušienė
2015-03-12
(aut. pst. kalbama apie spektaklį „Geismų tramvajus“) Buvo daug džiazo ir meilės, ir aistros, ir puikios vaidybos – moterų ir vyrų. Ir jei kritikė mano, kad tik sostinėje galimas tobulas pastatymas – jai užuojauta. Ačiū už spektaklį!

Edita
2015-03-02
Pažiūrėjau į Vilniaus Jaunimo teatrą atvykusį „Geismų tramvajų“ iš Šiaulių (2015-02-27). Aukšto lygio spektaklis. Didžiulis Ačiū režisieriui A. Latėnui.

Diana
2015-02-27
Nuoširdus ačiū už spektaklį „Geismų tramvajus“, kuris vyko Vilniuje, vasario 27 d. Tikrai nenusivyliau, puiki vaidyba, aktorių meistriškumas. Gražių spektaklių ir ateityje, lauksime Jūsų Vilniuje. Puikiai praleistas vakaras.

Roma Urlakienė
2015-01-28
Sausio 23 d. žiūrėjau spektaklį „Žaidimo pabaiga“. Iš aplinkinių girdėjau, kad tai sunkus spektaklis, kad tai absurdo drama, greičiausiai turėsiu kankintis, laukdama spektaklio pabaigos… Bet tai ką aš pamačiau, pranoko bet ką… Tai buvo kažkas tokio nerealaus. Išėjau didžiuodamasi, kad tai Šiaulių dramos teatro spektaklis, kad jame nuostabiai vaidino Sigitas Jokubauskas, Dalius Jančiauskas. O ir Juozas Bindokas savo rolę, mano galva, atliko puikiai. Ačiū už geras emocijas, už gerą laiką. Labai rekomenduoju visiems, kas pasiilgo tikro vaidinimo, nueikit ir pamatykit.
Kamilė Dargytė
2015-01-18
Vieta (aut. pst Valstybinis Šiaulių dramos teatras), kurioje galima akimirkai užsimiršti ir patirti tai, kas atrodo tolima, bet kartu ir taip artima. Stebuklinga vieta, o joje dirbantys žmonės kupini šilumos ir meilės. Mūsų miesto turtas 🙂

Literatūrologė Dalia Jakaitė (laiškas po S. Beketo „Žaidimo pabaiga“ (rež. Paulius Ignatavičius) premjeros)

2014-12-08  

Norėjau padėkoti už spektaklį – labai įdėmus S. Becketto perskaitymas geriausia to žodžio prasme. Kažkaip visai naujai „pasimatė“ Jančiauskas (aktorius Dalius Jančiauskas), o ir pats Klovas, įgavo savo veidą, […] nugirdusi išeinant trumpų pasisakymų, pagalvojau, kad yra šansų, jog spektaklį priims gerąja prasme ir gyvenimiškai, dėl to, kas scenoje vyksta su senatve, priklausymu vienas nuo kito ir panašiai. Matyt, užtenka atvirumo ir šiek tiek įsijautimo, nes Beckettas „duodasi“ perskaitomas keliais planais, ir galima tikėtis auditorijos. O mano vienas pirmųjų atsiliepimų, kai paklausė, kaip pavyko, sakau – Beveik Beckettas, tarsi žinočiau, kas jis yra iš tikrųjų :). Bet ir beveik ne kažkokia nuvertinančia prasme, bet, kad viskas buvo labai arti.


Aistė Kubiliūtė-Vėžauskienė
2014-11-06
Geresnio spektaklio nesu mačiusi! 10 balų aktoriams! Šaunuoliai!
Elena Sychevskaya

2014-09-28

Потрясающая игра, люблю все ваши спектакли (aut.ps. atsiliepimas po spektaklio „Dibukas“)

Jūratė Ančerevičiūtė

2014-09-24

Rekomenduoju pažiūrėti tiems, kas neskuba, pasiilgo meilės skrydžio, nesitiki šou… Pažiūrėjau šį spektaklį sekmadienį (aut. pst. 2014-09-21) ir į jį mintims kažkodėl vis tebegrįžtu. Šįryt į galvą atėjo mintis, kad „Dibukas“ primena „Baltaragio malūną“… Ačiū kūrėjams.


Olita Dautartaitė

2014-04-28

Nuoširdžiai, džiugiai, meilingai sveikinu už publikos išrinktą geriausią spektaklį – Šiaulių dramos teatro „NEBYLĮ“ .Mačiau, džiūgavau. Tai buvo TEATRAS. Stiprus, įtaigus visais scenos meno parametrais. Būkit pašlovinti, pagarbavoti. Linkiu tolesnių gražių meninių paieškų.

VšĮ „Leidybos idėjų centras“ vyriausioji redaktorė Kristina Pečiūraitė

2014-04-17

Nuoširdžiai dėkojame už galimybę pamatyti jūsų spektaklį (aut. spektaklis „Nebylys“). Visiems labai patiko, džiaugiamės, kad Lietuvoje yra tokių nuostabių ir talentingų menininkų. Linkime kūrybinės sėkmės visam Šiaulių dramos teatro kolektyvui. Esame tikri, kad dar ne kartą eisime į jūsų teatro spektaklius.


Ieva Gumuliauskaitė

2014-01-21

Labai patiko spektaklis „Valentinų diena“, matytas 2014 m. sausio 19 d. Perskaičius aprašymą, pjesės siužetas pasirodė banalokas ir pernelyg dramatiškas…tačiau spektaklis taip įtraukė ir sukėlė tiek įvairiausių minčių ir diskusijų, kaip čia iš tikrųjų yra su ta meile… Labai įdomi scenografija ir nepakartojamas aktorių meistriškumas. Ačiū jiems ir visai kūrybinei komandai!!!


Светлана Ратникова

2014-01-04

Сегодня смотрели спектакль „Скряга“ по Мольеру. Очень понравился! Особенно игра Йозаса Жибуды, очень живо, интересно и смешно. Спасибо за прекрасное настроение! Живём в Москве и были приятно удивлены, что уровень актёров в Шяуляе высокий! Спасибо!


Šiaulių r. Drąsučių mokyklos mokiniai ir mokytojai

2013-12-31

Gruodžio 13 d. Šiaulių r. Drąsučių mokyklos pradinių klasių ir PUG ugdytiniai susitiko su Kalėdų seneliu Šiaulių dramos teatre. Žiūrėjome spektaklį „Sausio žibuoklės“, kuris vaikams ir mokytojams paliko labai didelį įspūdį. Mus sužavėjo aktoriai, spinduliuojantys šiluma, puiki jų vaidyba, dėmesys kiekvienam vaikui, įspūdingos sceninės dekoracijos ir sceniniai rūbai. Esame labai dėkingi už puikų reginį 🙂


Ramunė Perskaudienė

2013-11-24

Sveiki, esu trumpose atostogose Lietuvoje ir pasisekė pamatyti spektaklį „Ledi Makbet…“ Likau sužavėta viso aktorių kolektyvo darbu, bet ypač Ingos Norkutės vaidyba. Dabar dar perskaičiau SDT internetiniame puslapyje Ingos pasisakymą dėl savęs „surinkimo“ į vieną vietą. Nuoširdžiausi linkėjimai ir toliau taip laikytis – juk tikroji laimė slypi viduje ir susitaikyme su savimi.


 Janina

2013-11-07

„Urvinis žmogus“… t.y. aktorius Darius Meškauskas vakar (pastaba 2013-11-06) buvo nuostabus ir nepakartojamas… ačiū Jums visiems ir kiekvienam atskirai 🙂


Daiva

2013-09-26

Labai retai beužsukdavau į Šiaulių dramos teatrą, nes vis dažniau būdavo nuobodu žiūrėti spektaklius. Nesu aš garsi meno žinovė, gal labiau eilinis žiūrovas, nors esu mačius visus Šiaulių dramos teatro spektaklius. Spektakis „Duonkepio zmona“ sukėlė tiek emocijų…net gėda. Pravirkau, kaip paskutinė kvaiša. Porą metų eidavom į visus kito teatro spektaklius. Pagalvodavau, KODĖL Šiaulių dramos teatras negali pastatyti komercinio spektaklio???  Bet ir gerai, kad yra dar toks teatras – TIKRAS. AČIŪ!!!


Antanas

2012-12-16

Teko matyti spektaklį „Ledi Makbet iš Mcensko apskrities“. Norėčiaus padėkoti Šiaulių dramos teatro aktoriams už nuostabų vakarą. Buvo nuostabu!!!


Onutė

2012-12-14

Visam teatro kolektyvui linkiu džiaugsmingų šv. Kalėdų, laimingų Naujųjų metų!


Laima

2012-12-02

Vakar žiūrėjau „Iguanos naktį“. Įspūdingas, daug emocijų teikiantis spektaklis. Rašau, kad padėkočiau už Jūsų nuoširdų, profesionalų darbą. Vaidino visi puikiai. Tačiau labiausiai įtikinamas buvo J.Bindoko vaidmuo. Labai jau nuoširdžiai vaidino ir Šenono bei Hanos vaidmens atlikėjai – Aidas Matutis ir Monika Šaltytė. Pirmą kartą juos pastebėjau. Gal ir buvau mačiusi Stenografija – minimalistiškai nuostabi. Gal tik kiek perdaug to nervingumo. Reikia pagal pjesės idėją, tačiau… Dėkoju visam kolektyvui už suteiktas gilias emocijas. Sėkmės Jums ir Jūsų šeimoms!!!


Onutė

2012-10-20

Myliu teatrą. Bažnyčia, teatras, Tytuvėnai ir jūra – mano šventovės. Sveikatos, ištvermės, naujų vaidmenų visiems aktoriams! Iki susitikimų!


Dalia Lipskienė

2012-10-17

Kuršėnų Pavenčių mokyklos devintokai ir lietuvių kalbos mokytoja Dalia Lipskienė šiandien lankėsi teatre, nes mūsų mokykla dalyvauja Lietuvos meno kūrėjų asociacijos inicijuotame projekte „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“ (AKIM). Išvykome daug sužinoję apie teatrą išvydę tai, ko paprasti žiūrovai nemato, tačiau labiausiai sužavėjo šiltas priėmimas. Nuoširdus ačiū visiems su mumis bendravusiems žmonėms, o ypač gerbiamam aktoriui Juozui Bindokui. Šis susitikimas ne tik paskatino kuo dažniau lankyti spektaklius, mes jautėmės kažkaip ypatingai priartėję prie teatro dvasios. Gerbiamas aktorius sukūrė tokią atmosferą, kad jautėmės svarbūs, laukiami, artimi ir savi ir tiesiog nesinorėjo išeiti. Ačiū už kupiną nuoširdumo bendravimo pamoką! Manau, mokiniai niekada nepamirš šio susitikimo. Sėkmės Jums ir noro šitaip mokiniams atskleisti teatrą, ugdyti vertybes. Tikimės iki kitų susitikimų.


Vita

2012-03-12

Inga ir Aurimai! (aut. pst. Žviniai) Būkite laimingi!


Aidas Adomaitis

2012-03-10

Inga ir Aurimai, sveikinu Jus. Būkite laimingi kartu!


Gustė

2012-02-04

Vakar (12-02-03) buvau spektakly „Baltaragio malūnas“. Super! Labai skaniai suvalgiau tą valandą su puse. tos davatkos, kunigas, baltaragis, girdvainis…, bet geriausias buvo pinčiukas – Dalius Jančiauskas. Jo šokis tiesiog pribloškė. negalėjau atsižiūrėti kaip gražiai juda. Ir labai gaila, kad tiek žmonių ant scenos atiduoda visą save, o pažiūrėti ateina tik 40 žmonių. Linkėjimai visiems aktoriams, o ypač – Daliui Jančiauskui! P.S. Pinčiukas labai jau pasimetęs/nustebęs buvo kai įteikiau gėlę.

Anonimas

2011-12-23

Kur galima nusipirkti knygą apie Praną Piauloką? Šiaulių dramos teatro kasoje arba prieš spektaklį programėlių platinimo vietoje.


Vita

2011-11-12

Mačiau spektaklį „Viešbučio šeimininkė“. Puikus spektaklis, sužavėjo savo vaidyba aktorius Aurimas, ačiū visiems aktoriams.


Andrius Vitkauskas

2011-11-02

Kiekvienais metais ateinant Vėlinėms – mirusiųjų pagerbimo dienai, aš ir mano mama Emilija Vitkauskienė esame maloniai sužavėti Šialių dramos teatro kolektyvo gražia tradicija prisimenant anksčiau dirbusius, mirusius teatro darbuotojus. Mano amžinaatilsis senelis Jonas Ragulskis jau kiek dešimtmečiu atgal dirbo Šiaulių dramos teatre kalviu, miręs 1986 metais. Labai malonu ir džiugu, kad teatro darbuotojai dar ir dabar prisimena ir pagerbia buvusį teatro kalvį mano senelį. Didelis Jums Ačiu už tai. Linkime Sėkmės kūryboje ir kiekvieno asmeniniame gyvenime.


Rūta

2011-10-21

Laba diena. Kažkada Šiauliuose mačiau Jūsų spektaklį „LABAI PAPRASTA ISTORIJA“. Liejau ašaras ir vos ne balsu raudojau. Taip patiko, kad trūksta žodžių. Dėkoju, kad šį spektaklį atvežat į mano miestą Panevėžį.


Aistė

2011-08-09

Laba diena, nesenai viešėdama pajūryje lietingą dieną nusprendžiau ateiti ir pasižiūrėti Jūsų teatro spektaklį „Labai paprasta istorija“. Prisipažinsiu niekad nebuvau atvykusi į šio teatro spektaklius, tai buvo pirmas kartas. Pati esu vilnietė, domiuosi teatru, taip pat dirbu šioje srityje Vilniuje. Tai ką pamačiau labai nustebino ir nuliūdino…Kilo daug klausimų… Šis spektaklis buvo neįtikėtinai primityvus, nesuteikiantis jokių apmąstymų, nieko nesuteikiantis dvasiškai, emociškai. To net negalima vadinti spektakliu, nes tai tiesiog turinio atpasakojimas. Negi to užtenka teatrui??? Negi manote kad publika tokia primityvi? Ar šis spektaklis buvo sukurtas pajūrio publikai, manant kad jai užteks tokio primityvumo? Kur klausimai, kuriuos turi kelti teatras? Kad žmogus išėjęs turėtų apie ką pamastyti, kad jam liktu kažkas? Juk šio spektaklio primityvumu nepasitenkintų, net mokinys besimokantis mokykloje. Jam jau to nepakaktų..negi teatrui užtenka tik atpasakoti istoriją???Negi užtenka eiti paprasčiausiu keliu? Kas liūdniausia, kad publika plojo, ji išties buvo patenkinta, nes atpažino save, savo buitį, problemas, pasijuokė iš primityvių, tiesmukų juokelių…Liūdna, kad reikia tik tiek, tai rodo mūsų publikos siaurumą, žmonių nereiklumą… Liūdna kad jūsų teatras šiandien eina paprasčiausiu keliu. Net nekeldamas sau daugiau reikalavimų, nekeldamas žmogaus būties klausimų, be kurių teatrui išvis neverta vadintis „teatru“…Neauginanti publikos, neverčianti jos mąstyti, jausti, išgyventi, nepaliekanti to „kažko“, kas lieka po tikrai gero spektaklio.


Čanča

2011-06-28

Antanai, sveikinu vėl ir toliau vadovaujant teatrui.


Diana

2011-05-21

Labai maloni kasininkė, nuoširdžiai dėkoju už malonų aptarnavimą…ir vaidyba fantastiška! Norisi sugrįžti, sėkmės.


Marius

2011-05-19

Spektaklis „Šykštuolis“ ketvirtadienio vakarą, buvo kiek nuobodus ir tuštokas – dauguma aktorių pilnai neatskleidė personažų. O žiūrovai buvo naivūs lėkšto jumoro mėgėjai. Čia tik vieno žmogaus, mano subjektyvi nuomonė, teatras nuo panašių vaidinimų manau „neturtėja“. Atleiskit…


Aldona Šlevienė

2011-05-19

Skaičiau „Šiaulių krašte“, kad išėjo knyga apie aktorių Piauloką. Kur ją galima nusipirkti ir kiek kainuoja? Knygą bus galima nusipirkti po jos pristatymo Šiaulių dramos teatre birželio 2 d. 15 val. Maloniai kviečiame.


Zita Reizmanienė

2011-04-15

Aplankiau spektaklį K.Borutos „Baltaragio malūnas“. Patiko. Labai nusivyliau nusipirkusi programos lankstinuką. Manau, tikrai turėtumėt jį pakoreguoti. Labai nemalonu matyti vienus veidus, o skaityti kitas pavardes. 


Lina Mačytė, Panevėžys

2011-03-21

Labai atsiprašau, bet noriu patikslinti savo prieš tai rašytą komentarą. Aš mačiau visus šiauliečių spektaklius per gastroles Panevėžyje vasario pabaigoje! Ir jie tikrai man paliko labai gerą įspūdį.


Lina Mačytė

2011-03-14

Mačiau visus Jūsų teatro spektaklius. Smagu ir malonu. Žaviuosi tuo, ką mačiau. O Jūratė Budriūnaitė iš viso buvo nepakartojama. Aišku, spektakliai įvairaus lygio, tačiau Jūsų žvaigždės – Jakubauskas, Budriūnaitė – tikrai „veža“. Sėkmės jiems ir su artėjančia teatro diena!


Jurgita C

2011-02-09

Laba diena, labai myliu ir gerbiu Šiaulių dramos teatrą ir jo aktorius. Nors dabar jau gyvenu Kaune, grįžusi į Šiaulius apsilankau teatre, čia kaip užsukti į namus… Noriu paklausti, ar dar kada nors pasirodys ,,Juozapas Sveikas,,? Labai labai jo laukiame… „Juozapo Šveiko“ Šiaulių dramos teatro repertuare nebėra. 


Raimonda

2011-01-22

Mielasis Šiaulių dramos teatre, Nors gyvenu Klaipėdoje, kaskart, kai tik atvykstu į Šiaulius, negaliu atsilaikyti tavo traukai ir pas tave užsuku. Dar nebuvo nė vieno spektaklio, kuris būtų mane nuvylęs (ko negalėčiau pasakyti apie kai kuriuos Klaipėdos dramos teatro spektaklius) – puiki komanda, nuostabūs spektakliai, jauki aplinka. Taip ir toliau, pasimatysime netrukus!


Žiūrovas

2011-01-16

Likau labai patenkintas vakarykščiu spektakliu „Viešbučio šeimininkė“. Puiki aktorių vaidyba, jauki spektaklio atmosfera ir labai gera nuotaika. Super! 🙂


 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-12-18

Kalendorius

birželio 2018
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Naujienos

Apklausa

Kuri edukacinė programa būtų patraukli moksleiviams?

Balsavimo rezultatai

Loading ... Loading ...
Mus rasite
Valstybinis Šiaulių dramos teatras
Tilžės gatvė 155, Šiaulių m., Šiaulių m. sav.
Įmonės kodas 190755170
teatras@sdt.lt
Naujienlaiškis